NOBRAND
– pobierz katalog –

portugalski producent butów damskich i męskich. W swoich projektach marka ta stawia na nowoczesność, ale szanuje także tradycyjną sztukę szewską. Buty są wytwarzane ręcznie, z miłością i zaangażowaniem. Są świetnie wykonane i bardzo wygodne. Marka jest obecna w ponad 20 krajach i w całej Europie Zachodniej, jest bardzo popularna w Niemczech. W Polsce obecna w kilkunastu sklepach od sezonu wiosna/lato 2016.

111
111
LAMICA

Lamica jest wiodącą marką na międzynarodowym rynku obuwia damskiego. Założona w 1965 roku przez Silvio Lami w prowincji Piza w słynnej dzielnicy przemysłowej w sektorze obuwniczym. Dziś firma powiększyła się dbając o tradycje i jakość ale jednocześnie zwraca uwagę na innowacje i nowoczesne wzornictwo. Marka słynie przede wszystkim z botków i kozaków, które są sprzedawane na całym świecie. Współpracując z Lamicą istnieje możliwość produkcji pod własną marką.

111
111
EVALUNA

Niezawodność produktów gwarantuje jakość butów marki Evaluna, wybór doskonałych surowców, elegancja i oryginalność wszystkich modeli; To cechy które są wynikiem współpracy z najlepszymi projektantami butów. Pracując w ten sposób, Evaluna stała się znaną marka we Włoszech i za granicą. Evaluna tworzy bardzo oryginalne buty, począwszy od prostych czółenek, butów zimowych do sandałek i klapek. Evaluna zawsze dąży do bycia innowacyjnym.

111
111
ALDO BRUE

Buty męskie w naszej ofercie od 1994 roku, lecz historia firmy sięga roku 1946-go, kiedy to w małym laboratorium w Marche we Włoszech Mariano Brue’ zrealizował swoje pierwsze pasje w świecie butów. Przez lata kiedy to w rozwój firmy włączyli się synowie Mariano – Aldo, Mario, Roberto i Giorgio, a następnie wnukowie Andrea, Patrizia, Laura i Mauro – filozofia przedsiębiorstwa pozostała niezmienna. Produkcja butów to ich powołanie – dawanie życia wyrobom najwyższej jakości, eleganckim, zawsze zgodnym z tendencjami mody. Od Europy przez Amerykę po Azję firma sprzedaje swoje dzieła w wybranych, prestiżowych sklepach, w których marka BRUE’ jest synonimem wyszukanego stylu i tradycji włoskiej. Od butów typu casual po klasykę, każdy najmniejszy szczegół jest wypielęgnowany zapewniając wygodę i elegancję.

111
111
LORIBLU

Marka produkująca buty luksusowe, świetnej jakości. Do produkcji wykorzystuje zawsze najlepsze materiały. Są to buty dla eleganckiej kobiety, kobiety z klasą.

111
111
LARA MANNI

Marka butów damskich po raz pierwszy pojawiła się w Polsce jesienią 1994 roku. W produkcji swoich wyrobów fabryka na pierwszym miejscu stawia komfort i wygodę użytkowania nie zapominając jednakże o aktualnych tendencjach w modzie.

111
111
ALBERTO GOZZI

Firma istnieje na rynku włoskim od 1976 roku, a w Polsce za naszym pośrednictwem od roku 1992-go. Produkuje obuwie damskie reprezentujące modny styl włoski, w każdym sezonie oferuje minimum trzy, cztery linie: buty eleganckie wizytowe, sportowe typu mokasyny, baleriny – szczególnie cenione przez nasze klientki, a także, na lato sandałki i klapki, a na zimę botki i kozaczki. Buty wykonywane są zawsze z dobranych ze szczególną starannością miękkich skór w modnych kolorach.

111
111